jak zrobić dekoracje ze słoika

 

Korzystanie z materiałów, które już masz w domu.

Każdy w domu ma igły, szpilki, nici, guziki i często nie wie, gdzie je wszystkie przechowywać. Jeśli nic więcej, można do tego użyć zwykłego słoika. Taki organizer będziemy mieli za chwilę, wygląda bardzo efektownie, a co najważniejsze, będziemy mieć wszystko w jednym miejscu.

Stworzenie takiej dekoracji będzie wymagało minimalnych materiałów i wolnego czasu. Nawet jeśli nie masz w domu odpowiedniego rodzaju papieru, jest on dostępny w każdym dziale papierniczym i może być drogi. Jeśli nie chcesz wycinać sylwetki, możesz kupić gotowe naklejki z samoprzylepnymi podstawami.

W domu może nie być nic bardziej przydatnego niż zwykły słoik. Możliwych zastosowań jest wiele, a dominują w nich różne rozwiązania. Najfajniejsze jest to, że wszyscy są pod ręką. Wystarczy, że dokonasz niezwykłej obserwacji, a pomysł wpadnie Ci do głowy. W teorii słoiki służą głównie do przechowywania przetworów itp., w praktyce można z nimi zrobić ciekawsze rzeczy. Ze względu na moją miłość do wszystkiego, co DIY, mam dla Ciebie niespodziankę. Przygotowałam siedem bardzo prostych, fajnych i skutecznych sposobów wykorzystania słoika! baw się dobrze:)

Dekorowanie pokoju może być zabawnym i niedrogim projektem.

Dekoracja DIY do różnych pomieszczeń może podkreślić osobowość właściciela. Jednocześnie może nadać wnętrzu styl i efekt. Wykorzystywane są do tego różne motywy. Różne ozdobne motyle harmonijnie wpasują się we wnętrze sypialni lub pokoju dziecięcego. Po wykazaniu się wyobraźnią i kreatywnością możesz stworzyć przeróżne dekoracje ścienne z wykorzystaniem takiego motywu.

Sztuka decoupage nie tylko gwarantuje zabawę i tworzy niepowtarzalny wystrój wnętrza, ale także dba o nasze… portfele. Wykorzystaj to, co trzymasz w szufladzie. Słoiki te są idealnym organizerem na stół lub kuchnię oraz podstawą do ramki na zdjęcia lub świecznika.

Dziś, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze, stosuje się różne opcje. Motyle na ścianie, zdjęcia, które zobaczysz w tym materiale, to oryginalny sposób na ożywienie pustej ściany. Wyremontowane meble są rozłożone, a nowe zasłony zawieszone, ale czegoś brakuje, aby dopełnić obraz pokoju. Papierowe motyle na ścianie to pomysł, który nie może powstrzymać Twojej uwagi.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *