Dekoracje na walentynki Jak zrobić ?

Jak zrobić dekorację serca.

Pomalowane serce możemy ozdobić okolicznościowymi napisami za pomocą szablonów lub ręcznie, wykonać kokardy wstążkowe, przebić ozdobnymi szpilkami lub ozdobić gustownymi zawieszkami. Matową farbę akrylową można pomalować lakierem błyszczącym. Gdy potrzebujemy ornamentu w wersji glamour, przed zmoczeniem lakieru możemy posypać serce cekinami.

Najpierw wybierz wzór z myślą o wypukłej stronie serca. Nie musi to być tradycyjne serce, może to być księżyc, kwiat lub zwierzę. Każda strona serca może mieć inny motyw, nie musisz powtarzać tego samego motywu. Jeśli wykonujesz tę dekorację po raz pierwszy, rozważ mniejszy obrazek – łatwiej będzie Ci nałożyć na niego warstwę kleju. Nie zaczynaj klejenia, dopóki nie nałożysz wzoru i nie sprawdzisz, jak wygląda po drugiej stronie lamówki.

Wstążka 25mm jest idealna do zdobienia pełnego styropianowego serca metodą „karczocha”. Wystarczy pokroić go na małe kilkucentymetrowe kawałki, zagiąć trójkąt i przymocować do styropianu za pomocą szpilek. Powinno to być zrobione w sposób, który szczelnie zakrywa powierzchnię serca. Trójkąty powinny być ułożone w rzędy i zachodzić na siebie na co najmniej kilka milimetrów.

Jak zrobić dekorację walentynkową.

Poniżej pokażę Wam prosty sposób na wykonanie walentynkowych dekoracji z kulistych gąbek kwiatowych i skrawków czerwonego materiału. Taki prezent z pewnością zaskoczy Twoich bliskich. Uważność nie jest skomplikowana i nie wymaga dużego wysiłku i czasu. Nie mogę powstrzymać śmiechu, kiedy widzę takie cudowne walentynki. Poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci wdrożyć i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jak zrobić Walentynki? Jak to powinno wyglądać? Nie ma tu sztywnych i szybkich zasad, wszystko zależy od tego, co chcesz przekazać w Walentynki. Możesz wyrzeźbić serce z drewna lub uszyć je z czerwonej tkaniny lub utkać poduszkę w kształcie serca. Ale możesz też użyć najłatwiejszego sposobu na zrobienie pięknego dowodu miłości. Podpowiadamy, jak zrobić z papieru dwie łatwe kartki walentynkowe – dla bliskich i przyjaciół.

Jeśli już planujemy coś wyjątkowego, Walentynki to czas, aby otoczyć się słodkimi dekoracjami walentynkowymi. Zwłaszcza na imprezie z tej okazji. Tak więc ten pomysł na łańcuch miłości i inne patenty na dekoracje walentynkowe będą również bardzo przydatne we wszystkich restauracjach i lokalach, które są najczęściej odwiedzane w Walentynki. A ten łańcuszek miłosny najlepiej sprawdza się, gdy powieszony jest na ścianie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *