Jak samemu zrobić dekoracje weselne ?

Dowiedz się, jak wykonać dekoracje ślubne od podstaw.

Po zaplanowaniu ślubu na pewno szukasz inspiracji, jak urządzić przyjęcie dla swoich gości, jakich trendów użyć, jakie kolory i motywy wybrać. Dekoracje ślubne z mchem i paprociami to strzał w dziesiątkę! Pomysł na wystrój zaczerpnięty wprost z natury, przywodzi na myśl las z relaksującym spacerem wśród drzew, mchów i liści paproci. Ten relaks przydaje się również w najważniejszym, ale i najbardziej stresującym dniu w Twoim życiu. Wyobraź sobie swoją salę weselną, stoły, prezenty i inne dodatki ślubne i weselne wypełnione najlepszym lasem. Dekoracje ślubne z paproci i dekoracje ślubne z mchu to idealnie zgrany duet, który tworzy doskonały komplet. W internecie znajdziesz wiele aranżacji wykorzystania prezentów leśnych podczas ślubów i wesel, a nawet wskazówki, jak zrobić ozdoby czy ozdoby z paproci i mchu. Żywe dekoracje z paproci i mchu do dekoracji stołów i batoników, a także paprociowe dekoracje w salach weselnych i kaplicach, podbiją serca Twoich gości i stworzą niesamowicie naturalny wygląd na weselu i magiczną atmosferę.

Możesz wykonać własne dekoracje ślubne z mchu leśnego i paproci na podstawie filmów, pinteresta, Instagrama lub grupowych inspiracji dla przyszłych narzeczonych. Znajdziesz tam specjalne instrukcje, jak przygotować mech dekoracyjny i jak go wysuszyć. Pamiętaj, odpowiedź na pytanie, czy mech leśny nadaje się do dekoracji, brzmi: nie. Gdzie więc kupić mech do eleganckiego wystroju na okazje takie jak śluby i wesela? Możesz kupić mech na swój ślub w kwiaciarni lub skorzystać z porad dekoratorskich na wesela i dekoracje ślubne w wyspecjalizowanych sklepach.

Jak udekorować stół weselny? Do dekoracji stołu należy użyć kilku elementów. Przede wszystkim serwetki, o które warto zadbać, czy to papierowe, czy włókninowe, mają grubą, sztywną konstrukcję. Niezwykłą rolę odgrywa również papeteria ślubna. Obecnie w trendzie znajdują się akcesoria z imieniem Pary Młodej, jeśli zależy Ci na pięknym i stylowym efekcie, polecamy właśnie ten. Wśród niezbędnych akcesoriów do jadalni szczególną rolę odgrywa winieta z nazwiskiem gościa. Są nie tylko pięknymi ozdobami, ale są praktycznym dodatkiem, który ułatwia gościom znalezienie swojego miejsca. Oprócz winiety warto zadbać o tabliczki z numerami stołów. Możesz również spróbować wydrukować menu weselne, które powinno pasować do stylu pozostałych dodatków.

Twórz niepowtarzalne i spersonalizowane dekoracje ślubne.

Użyj obrusów z włókniny, serwetek i toreb na sztućce, aby nakryć piękny stół na swój ślub. Wszystkie akcesoria ślubne w kolekcji, takie jak zaproszenia ślubne, podziękowania gościom weselnym, winietki, księgi gości czy pudełka na obrączki, mają spójny motyw przewodni: roślinne, limonkowe liście i geometryczne elementy w matowym złocie idealnie komponują się ze stylem glamour.

Wiszące wazony, kule czy fiolki ze świeżymi kwiatami to wspaniałe dekoracje ślubne. Może być stosowany zarówno wewnątrz budynków, do dekoracji korytarzy, jak i na zewnątrz. Wiszące szkło subtelnie podkreśli elegancję przyjęcia, jednocześnie pięknie rozpraszając światło, sprawiając, że oprawa wizualna przyjęcia będzie wyglądać jak z bajki.

Ozdoby z paproci oraz dekoracje ślubne z mchem to idealny prezent. Przygotuj dla swoich gości ogromną niespodziankę w postaci drobnych przedmiotów w naturalnie ozdobnych pudełkach o różnych kształtach. Prezenty umieszczane są obok sztućców gości, wręczane lub pozostawiane na stole jako ozdoby, takie jak bombki czy miski. Napełnij je fondantami, czekoladkami ślubnymi i innymi smakołykami, aby goście mogli sięgnąć po nie, kiedy mają na to ochotę. Liście paproci w aranżacji ślubnej mogą posłużyć również jako pomysł na ozdobienie prezentów dla wszystkich weselników. Nie zapomnij również dowiedzieć się, gdzie kupić mech dekoracyjny. W połączeniu z paprociami stworzy idealny prezent – funkcjonalny, ekologiczny i piękny.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *