Jak zrobić dekoracje na halloween ?

Wybierz odpowiednie dekoracje na halloween.

Zabawne dekoracje na Halloween obejmują wszelkiego rodzaju słoiki – malowane lub ozdobione elementami unikalnymi dla tego święta. Szukasz przepisów na dekoracje na Halloween, które zaimponują wszystkim? Daj ci:

Najpopularniejsze są lampiony na Halloween. Możesz użyć ostrego noża, aby wydrążyć mięso i wyciąć dziury, aby podkreślić duże oczy bez zębów. Korzystając z szablonu (na zdjęciu poniżej), możesz również wyciąć inne wycięcia: liście, Dracula, kociołek wiedźmy. Połóż świecącą cukinię na półce, komodzie, stoliku kawowym lub udekoruj nimi stół podczas przyjęcia. Duże okazy eksponowane przed domem, w ogrodzie czy na patio. Pamiętaj jednak, że każda dynia ma datę ważności. Jeśli chcesz zachować ducha Halloween do późnej jesieni, udekoruj dom sztucznymi przedmiotami. Są równie piękne, ponieważ wykonane są z ciekawych materiałów, takich jak plusz, wełna, skóra… Mają nietuzinkową kolorystykę i przyjemną w dotyku fakturę.

Dekoracje na Halloween do Twojego pokoju zależą głównie od tego, jaką masz przestrzeń. Jednak zawsze sprawdzą się sztuczne pajęczyny, girlandy z duchami lub nietoperzami, szkieletowe posągi czy latarnie. Takie dekoracje na Halloween mogą być zabawne, aby włączyć je do całej aranżacji.

Rozważ materiały i narzędzia.

Możesz użyć do tego słoika na świeże warzywa, ale pamiętaj, aby najpierw usunąć etykietę (wystarczy namoczyć słoik w gorącej wodzie). Pomaluj pokrywki czarną farbą w sprayu i słoiki (wewnątrz i na zewnątrz) – białą i matową. Kiedy są całkowicie suche, włóż lampkę LED (którą można włączyć za pomocą pilota) do każdego słoika i umieść pająka na waciku. Zamknij słoiki i umieść je w dowolnym miejscu: w ogrodzie lub na parapecie.

Innym skutecznym, a jednocześnie łatwym do udekorowania jest duch tkankowy. Jak to zrobić? Jednorazową chusteczkę zwinęliśmy w kulkę i umieściliśmy na środku papierowego ręcznika. Zawijamy chusteczkę, formujemy główkę i owijamy pod nią sznurek. Dół musi być szeroki. Użyj markera, aby narysować oczy i usta w krzyku. Zrobiliśmy kilka takich sprite’ów i zawiesiliśmy je na światłach, używając różnych długości drutu.

Duch poniżej to dzieło sztuki wysokiej, ale nie jest to takie trudne do wykonania. Wystarczy bandaż lub biała pieluszka, robimy piniatę na małym baloniku, najlepiej np. na szkle, aby dolna część mogła swobodnie opadać. Dla mnie te duchy są świetne.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *