Jak zrobić dekorację samochodu do ślubu ?

Udekoruj samochód na wesele.

Samochody ślubne prowadzone przez nowożeńców powinny wyróżniać się na tle innych aut odpowiednio udekorowanych. Nie musisz wydawać fortuny na profesjonalną dekorację – wystarczy wstążka, kwiaty i specjalna tablica rejestracyjna, aby w kilka sekund stworzyć piękną dekorację. Na całość nie wydasz więcej niż kilkadziesiąt złotych!

Samochód używany do ślubu to jeden z elementów, który odgrywa ważną rolę na weselu, choć często jest pomijany lub spychany za kulisy. W tym wielkim dniu goście po raz pierwszy mogą zobaczyć narzeczoną, gdy wysiadają z autobusu. Samochód został sfotografowany, a widzowie patrzą na dekoracje, gdy idziesz do holu i kościoła, a starannie rozmieszczone dekoracje stanowią idealne tło dla zdjęć.

Udekorowanie auta na wesele możesz zlecić profesjonalnej firmie (zakładając, że wybierzesz samochód prywatny) lub wynająć gotowy pojazd z kierowcą. Często jednak wśród rodziny czy znajomych pojawia się elegancki model, który z powodzeniem może służyć jako „limuzyna” dla nowożeńców – wystarczy go subtelnie „przerobić” na ślubny pojazd. Koszt zakupu (lub wykonania własnych) ozdób (oczywiście w zależności od rodzaju i ilości ozdób) waha się od kilkudziesięciu do 200-300 zł.

Stwórz dekorację samochodu na wesele.

Ślubna dekoracja samochodu 🚗 może być wykonana z naturalnych roślin i żywych kwiatów 🌸. Możesz samodzielnie wykonać bukiety do samochodu ślubnego lub zlecić to zadanie pracowni florystycznej. Wybór jest ogromny – od pięknych białych róż przez trawę pampasową po zielone ozdoby z liści eukaliptusa 🌿. Wszystko zależy od Twojej wizji i pomysłów oraz stylu, w jakim planujesz zorganizować wesele. Ważne jest jednak, aby dekoracja kaplicy weselnej, dekoracja sali weselnej oraz dekoracja samochodu idealnie ze sobą korespondowały. Do najpopularniejszych dekoracji ślubnych samochodów należą girlandy z żywych roślin oraz florystyczne kompozycje kuliste.

Odpowiednio udekorowany samochód weselny może bardzo dobrze uzupełnić wystrój przygotowany w kościele, urzędzie czy sali weselnej. Aby całość była spójna, zacznij od zwracania uwagi na spójne kolory, czcionki i elementy motywu.

Jeśli wolisz nowoczesny minimalistyczny styl, wynajęcie do tego celu eleganckiego pojazdu w odcieniach szarości, czerni lub bieli będzie dobrą decyzją. Wtedy dekorując samochód na wesele warto ograniczyć się do wykończenia maski i ewentualnie klamek. Intensywnie czerwone kwiaty ozdobione białymi wstążkami świetnie prezentują się. Listwę tę można łatwo zamontować na pojeździe grubą taśmą dwustronną.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *