Co to jest wietrzenie domu ?

Korzyści z wietrzenia domowego.

Niezależnie od pory roku odpowiednia wentylacja oszczędza energię, obniża koszty ogrzewania, zmniejsza obciążenie środowiska i podnosi komfort życia. Wilgoć w domu powinna być jak najszybciej odprowadzona na zewnątrz. I nie martw się, że wilgoć z zewnątrz przedostanie się do domu podczas wentylacji, gdy pada deszcz, śnieg lub mgła.

Wentylacja jest jedną z podstawowych czynności, które zapewniają nam zdrowie i komfort w domu. Niestety przyzwyczajając się do długich sezonów grzewczych, upalnych lat wymagających zamkniętych okien, czy coraz powszechniejszej klimatyzacji robimy coraz mniej. Poznaj korzyści płynące z regularnego wietrzenia domu lub mieszkania.

Właściwa wentylacja to skuteczny i bezpieczny sposób na poprawę atmosfery mieszkania. Uwalnia od drobnoustrojów i wilgoci oraz pozytywnie wpływa na funkcjonowanie człowieka, przynosząc korzyści budynkom i ludziom w nich mieszkającym.

Co to jest wietrzenie domowe?

Zapraszamy do obejrzenia trzeciego odcinka nowego sezonu podcastu Reset! Tym razem naszym gościem jest certyfikowany trener w Instytucie Gallupa. Dowiedz się, czym dokładnie jest test Gallupa, jakiego rodzaju, z czego składa się, jak go rozwiązać i jak interpretować wyniki. Sprawdź też, jak pracować z talentem.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *