Jak wietrzyć pościel w zimne dni ?

Jeśli musisz wietrzyć pościel w chłodny dzień, rób to powoli i równomiernie.

Rozłóż ściółkę luźno, aby umożliwić swobodny przepływ powietrza. Upewnijmy się, że nie wisi w bezpośrednim świetle słonecznym. Najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze pory dnia do suszenia kołder i poduszek to świeże poranki i chłodne wieczory (trzeba uważać, aby nie zamoczyć kołder).

Kołdrę najlepiej suszyć na zimno, gdy powietrze jest suche i wietrzne. Ważne jest, aby nie zamoczyć pościeli. Dlatego nie zaleca się wietrzenia zbyt wcześnie lub zbyt późno w ciągu dnia. Pościel może być wentylowana na wiele sposobów. Jeśli posiadamy własny ogród, lepiej postawić pościel na suszarce lub nawet na krześle lub meblach ogrodowych. Dobrym miejscem jest również balkon lub patio. Jeśli jednak nie zdecydujemy się na suszenie pościeli na zimno, można to zrobić w sypialni. Rozłóż pościel na łóżku i otwórz okna na tyle szeroko, aby zapewnić odpowiednią wymianę powietrza.

Jak przewietrzyć pościel w pokoju? Trzeba rzucić go luźno na łóżko i otworzyć okno na 1-2 godziny, ale im dłużej tym lepiej. Podczas suszenia kołdrę i poduszkę należy odwrócić na lewą stronę. Wtedy wiatr bardziej je odświeży. Jeśli na zewnątrz jest ciepło, możemy również spróbować otworzyć drzwi, aby wytworzyć wiatr.

Spróbuj użyć wentylatora, aby pomóc w cyrkulacji powietrza.

Jeśli masz tylko wentylator, nie ochłodzi on powietrza w całym pomieszczeniu, po prostu stworzy przyjemne uczucie chłodu, które zwiększy przepływ powietrza i pomoże w szybkim odparowaniu potu. Ale w upalny letni dzień lodówka cię nie uratuje. Aby wzmocnić efekt, umieść pojemnik na wodę przed wentylatorem i opuść kostki lodu. Zimne parowanie w połączeniu z powietrzem rozprzestrzeni się po pomieszczeniu, więc temperatura spadnie, a powietrze stanie się bardziej wilgotne.

Generuje chłodne powietrze w pomieszczeniu bez wentylatorów i klimatyzatorów. Wcześniej wiał wiatr i robiło się coraz chłodniej, a żeby w pokoju było wygodnie, w oknach rozwieszano wilgotne ściereczki. Ale nie trzeba ich powiesić tylko na oknach – można je również powiesić na drzwiach, głównie przy wietrze. Jeśli powiesisz wilgotne tkaniny w wysokiej temperaturze, szybko wyschną. Zalecany czas zabiegu: wcześnie rano.

Ta opcja działa, jeśli potrzebujesz zarówno radiatora, jak i radiatora. Użytkownicy potwierdzili, że urządzenie skutecznie chłodzi pomieszczenie, nie jest zbyt głośne i może służyć jako osuszacz. Happy Moments to także oryginalny styl i dobrze zaimplementowane sterowanie – przynajmniej w porównaniu z poprzednimi symulacjami Ballu. W zestawie znajduje się pilot oraz lista typowych ustawień urządzenia dla różnych parametrów. Ale podczas pracy ta chłodnica powietrza denerwuje się. Recenzje wskazują na brak opcji temperaturowych, co jest dużą wadą przy pierwszym użyciu. W przyszłości takie ustawienia można będzie wprowadzać intuicyjnie, aby zrozumieć potencjał chłodziarki.

zobacz również: Jak zamontować parasol na balkonie?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *