Jak zrobić sztuczny śnieg do dekoracji ?

Twórz sztuczny śnieg za pomocą oprogramowania komputerowego.

Robiąc śnieg, nie kieruję się dokładną skalą. Masy powstają „przez uczucie”. Ten film pokazuje, jak składniki są łączone na początkowym i końcowym etapie. Przygotowując sztuczny śnieg dla grupy dzieci należy liczyć się ze zużyciem dużej ilości składników.

Bardzo prosty sposób na piękne udekorowanie choinki lub innej ozdoby. Śnieg w aerozolu szybko i dokładnie pokryje wybrane elementy sztucznym śniegiem. Doskonała dysza umożliwia precyzyjne dozowanie produktu. Śnieg to bardzo trwała dekoracja, która nie ulegnie zniszczeniu.

Ten sztuczny śnieg jest idealny – oczy można oszukać. Cóż, spójrz na zdjęcia. Czy samochód nie wygląda, jakby utknął w małej zaspie śnieżnej? Na początkowym etapie twoje ręce również zostaną oszukane. Myślę, że dzieci z powodzeniem można zaprosić do sztucznego naśnieżania. Będzie dla nich fajnie.

Użyj ciekłego azotu do stworzenia sztucznego śniegu.

Aby uzyskać sztuczny śnieg, będziesz potrzebować zwykłych pieluch, zwłaszcza poliarylanu sodu – ich wewnętrznej zawartości. Substancję tę wsyp do wygodnego pojemnika, dodaj niewielką ilość wody, dobrze wymieszaj i poczekaj, aż nadzienie wchłonie wodę. W rezultacie stworzyłeś żel. Następnie użyj uchwytu, aby podzielić ten żel na kawałki, aż uformują się płatki śniegu.

Bez względu na to, jak dziwnie to zabrzmi, sztuczny śnieg można zrobić z jednorazowych pieluch lub białych pieluch. Problem polega na tym, że te właściwości pochłaniają wilgoć dzięki zawartemu w kompozycji poliakrylanowi sodu. Po spuchnięciu przygotuj się, by wyglądać jak prawdziwy śnieg.

To jeden z najłatwiejszych przepisów na sztuczny śnieg – potrzebujemy tylko 2 składników. Dodaj do mąki niewielką ilość wody i sprawdź, czy śnieg zaczyna się formować w kulki. Pamiętaj, żeby nie dodawać za dużo wody, bo wtedy zamiast śniegu dostaniemy płyn nienewtonowski 😉 Śnieg utrzyma się przez kilka dni w otwartym pojemniku – gdy wyschnie zawsze możesz dodać wodę, aby ją reaktywować lub zamienić na płyny nienewtonowskie Ciecze newtonowskie 😉

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *