Suszarka, która nie gniecie ubrań ? Wyjątkowa fanaberia dla modnych ubrań

Stwórz maszynę, która nie gniecie ubrań.

Dodam, że ta wydajna suszarka nowej generacji posiada sprytną funkcję prasowania bez konieczności użycia pary. Po pętli kręci bębnami tylko raz na jakiś czas. Zapobiega gnieceniu się ubrań i przyspiesza ich schładzanie. Dodatkowo możesz wybrać, jak długo ten proces ma trwać (od 30 do 120 minut).

Ta automatyczna suszarka zapewnia mnóstwo programów, a nawet funkcję suszenia (dobra opcja do prania). Szukasz niezawodnej automatycznej suszarki do wełny lub butów? Bosch również pasuje do tego założenia. Do urządzenia dołączony jest kosz na takie przedmioty. Zapobiega kurczeniu się i filcowaniu materiału.

Energooszczędna suszarka do ubrań z pompą ciepła. Posiada górny czujnik wilgotności i dobrze schnie w niskich temperaturach. wpływy? Możesz bez obaw włożyć do kubka wiele różnych ubrań. Za każdym razem odzyskują świeżość. Jednocześnie nie wysychają ani nie kurczą się (o ile zastosujesz się do wskazówek na etykiecie odzieży).

Stwórz maszynę, która jest bardziej energooszczędna.

Suszarka kondensacyjna z pompą ciepła jest rozwiązaniem nowocześniejszym, ponieważ jest bardziej energooszczędna – zużywa tylko ok. 200 kWh rocznie (ok. 500 kWh dla starszych modeli). Korzystając z niego nie musisz się martwić o wysokie rachunki za prąd. Ponadto suszy ubrania w niższych temperaturach (około 40-50°C), minimalizując tym samym ryzyko skurczenia się lub uszkodzenia delikatniejszych tkanin.

Z drugiej strony suszarnie energooszczędne zużywają 180-230 kWh rocznie. Wybrane przez nas suszarki zużywają kilkakrotnie więcej energii. Ale kiedy myślisz o przyszłości, robi to dużą różnicę. Jeśli jednak zdecydujemy się na zakup droższej suszarki, zużywającej o połowę mniej energii, początkowy koszt może zwrócić się po roku użytkowania.

W przeciwieństwie do pralek, suszarki nie wykorzystują silników szczotkowych. Są napędzane silnikami indukcyjnymi lub o zmiennej częstotliwości. Ten ostatni ma dłuższą żywotność, wyższą wydajność – a tym samym większą oszczędność energii. I pracuj ciszej. Po uruchomieniu maszyny bęben napędzany silnikiem o zmiennej częstotliwości jest powoli przyspieszany do ustawionej prędkości bez nagłych skoków, jak silnik indukcyjny.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *