Ile trwa suszenie prania w suszarce ?

Czas suszarki do bielizny a czas suszarki do bielizny.

Naprawdę? Szczerze, nic nie przekonuje nas bardziej niż wygoda. Pozostaw suszarkę na chwilę w domu. Może się przydać w krótkim czasie, wystarczy kilkakrotne suszenie ubrań, a szybko zapomnisz o wcześniejszych uprzedzeniach.

Witam,

Może ktoś mi powie, co robię źle, bo od kilku miesięcy korzystam z suszarki elektoluxa perfect care 800 i jak z urządzenia z najwyższej półki, ani moja żona, ani ja nie jesteśmy usatysfakcjonowani. Ubrań nie trzeba prasować, nie wiem gdzie się wyrobić, wyciągnęliśmy je z suszarki z takimi samymi zagnieceniami jak dżinsy, nawet dżinsy trzeba wyprasować, zwykłe bawełniane t-shirty jakoś się wydostaną bieda, ale na pewno nie mają zmarszczek. Zwykle noszę koszulki polo i za każdym razem muszę je prasować, ponieważ osiągnęły maksymalną zmarszczkę.

Średni czas suszenia prania w suszarce.

Możesz zaoszczędzić czas suszenia, używając wielu dużych suszarek do prania dużej ilości prania naraz. Poszukaj także pralni samoobsługowej z nowoczesną, wysokowydajną suszarką i upewnij się, że filtr kłaczków w suszarce jest czysty przed rozpoczęciem prania. Na koniec pamiętaj, że jeśli coś nie zostanie odwodnione, gdy przyniesiesz to do domu, świat się nie skończy! Po powrocie do domu zostaw je na zewnątrz do naturalnego wyschnięcia.

Aby uniknąć problemu marszczenia się ubrań, w pierwszej kolejności nie wiruj zbyt mocno podczas prania, 1000-1200 obrotów. Całkowicie, 2. – Ubrania są pogniecione i splątane po praniu, więc aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza i równomierne suszenie, zaleca się wkładanie ubrań do suszarki po jednym kawałku, najpierw wstrząsając, 3. – Nie należy przeciążać suszarka Po czwarte, wyjmij ubrania z suszarki jak najszybciej po zakończeniu cyklu suszenia! Ubrania wyjęte z suszarki po kilku godzinach suszenia będą w 100% pogniecione.

W każdej suszarce można ustawić tzw. stopień wysuszenia prania („supersuche”, „szafka” lub „żelazko”). Co się stanie, jeśli efekt końcowy nie odpowiada wybranemu poziomowi suszenia? W takim przypadku powinniśmy skorzystać z programu czasowego i ustawić dodatkowy czas suszenia na 10 lub 20 minut. W programie czasowym czujnik wilgotności jest wyłączony i suszarka pracuje zgodnie z ustawionym czasem, ale suszenie nie jest gwarantowane.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *