Suszenie butów w suszarce bosch Jaki program ?

Zindywidualizuj proces suszenia dla każdego buta.

Najlepiej najpierw zdjąć sznurowadła z butów, ponieważ zapewni to całkowite wysuszenie butów. Wtedy warto wypełnić buty papierem, aby buty się nie odkształcały. Jest to szczególnie ważne w przypadku butów ze skóry naturalnej, które mogą zacząć się kurczyć, czego konsekwencją będzie niedopasowanie buta do stopy użytkownika. Najlepiej unikać kolorowych gazet i czasopism, ponieważ mogą one odbarwić buty. Innym fajnym sposobem jest umieszczenie w butach białego ryżu, który dobrze wchłonie wilgoć, nie brudząc butów. Buty można wtedy po prostu zawiesić na sznurku, ale to rozwiązanie nadaje się do miękkich modeli, takich jak trampki.

Innym sposobem na wysuszenie butów jest umieszczenie w butach suszarki elektrycznej. Istnieje kilka wersji tej suszarki, na przykład model przenośny na parę butów lub model naścienny, który może suszyć nawet kilka par butów na raz. Ta suszarka nadaje się do suszenia wszystkich rodzajów obuwia, nawet butów narciarskich.

Sneakers – program specjalnie zaprojektowany do prania butów. Aby jednak zachować oryginalny kształt buta bez deformacji materiału, parametry zostały ograniczone do minimum. Temperatura powinna być na tyle niska, aby klej nie rozpuszczał się, a liczba obrotów wirowania powinna być niewielka, aby buty nie uderzały o ścianę bębna

Nie ma jednego programu do suszenia butów w suszarce Bosch.

Problem dotyczył suszarki Beko

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *