Dekoracje hawajskie Jak zrobić ?

Jak zrobić hawajskie dekoracje?

Nic nie opisuje tego lepiej niż tropikalny klimat i hawajskie dekoracje w naszej kolekcji. Posiadamy wszelkiego rodzaju dekoracje ścienne, wiszące, stojące, a nawet dmuchane! Są też nastrojowe światła i aktywne balony z hawajskimi motywami. Wszystko w żywych letnich kolorach.

Hawajskie przyjęcia wymagają odpowiedniego przygotowania, dlatego przed rozpoczęciem warto zwrócić uwagę na odpowiednie dodatki i dekoracje. Wystrój tego motywu powinien nawiązywać do plaży, gorącego klimatu i natury. Dobrym wyborem będą różne girlandy kwiatów, owoców lub innych elementów. Fajnie wyglądają też sztuczne palmy różnej wielkości, różowe flamingi i muszle rozrzucone na podłodze zmieszane z piaskiem.

Jaki jest pożytek z dekorowania mieszkania lub podwórka podczas hawajskiej imprezy? Niewątpliwie ważnym elementem są latarnie. Nie musisz ich kupować, z łatwością możesz je wykonać samodzielnie! Najprostsze lampiony nie są trudne do przygotowania – wystarczy umieścić małe świeczki w słoiku i owinąć słoik kolorowym ręcznikiem papierowym lub serwetką. Wytnij wzory na bibułce! Możesz również samodzielnie ozdobić puszkę napojami lub piwem – wyciąć szerokie paski z kolorowego papieru i przeciąć je na brzegach. Przyklej „spódnicę z frędzlami” do słoika! Ważnym elementem dekoracji są również kolorowe kwiaty. Możesz kupić sztuczne kwiaty w kwiaciarni lub zrobić własne z bibuły – ważne jest, aby mieć dużo kwiatów. Ułóż kwiaty na stole, na podłodze, a nawet umieść je za ramą obrazu.

Jakie materiały będziesz potrzebować.

Świecznik wykonany ze słoika i sznurka to zabawny i łatwy projekt, który możesz wykonać w kilka minut. czego potrzebujesz? Puszki, klej na gorąco, sznurek jutowy i wszelkie dodatki. Świecznik ładnie się pokaże, wystarczy owinąć go sznurkiem jutowym. Ciekawie może wyglądać też mały słoiczek z kokardką na wieczku. Ciekawego wyglądu dodadzą gałązki drzew iglastych lub suszone kwiaty.

Zmierz obwód i wysokość przedmiotu, który zamierzasz wykorzystać jako podstawę (totem musi być załadowany, aby się nie przewrócił, może to być słoik, puszka itp.), a następnie wytnij kawałek tektury o szerokości 5 cm i Długość 60cm. Pokrój karton tak, aby grzbiety biegły pionowo na totemie.

Możesz kupić stożki styropianowe lub składany papier, aby nadać im pożądany kształt. Jednak zalecamy formę styropianową, ponieważ jest bardziej wytrzymała. Podobnie jak w przypadku bombek, zanurz linę jutową w skrobi i owiń ją wokół rożka. Możesz go zacisnąć, od góry do dołu lub zrobić zabawne wzory.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *