Suszarka, która szybko suszy ?

Szybkie suszenie ubrań oszczędza energię i pieniądze.

W przypadku suszarek bębnowych największą zaletą jest niewątpliwie duża szybkość suszenia, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Warto jednak pamiętać, że ilość mokrych ubrań, które wkładasz do wsadu suszarki to nie to samo co pralka. Mokre ubrania dodają objętości, więc weź to pod uwagę podczas zakupów.

Suszarki LG wyposażone są w system eco-mix, który pozwala zaoszczędzić energię i czas suszenia. Tryb oszczędzania czasu skraca cykle suszenia nawet o 16%. Z drugiej strony tryb oszczędzania energii zapewnia zmniejszenie zużycia energii nawet o 23%. Dodatkowo suszarka posiada program do pielęgnacji alergików, który usuwa do 99,9% roztoczy, a podwójny filtr wspomaga suszenie i eliminuje kłaczki i włosy.

Energooszczędne suszarki do ubrań to rekomendacje dla tych, dla których główną troską jest niskie zużycie energii, wydajna praca urządzeń i niezwykła wydajność. Odkryj TOP 10 ekonomicznych suszarek o klasie energetycznej A +++. Witam!

Szybko wysusz ubrania dzięki suszarce, która zużywa mniej energii.

Szybkie suszenie z programem Light Load Dry 35′ Suszenie ubrań, które chcesz szybko założyć. Program Dry 35′ pozwala wysuszyć wsad do 1 kg w 35 minut*. Nie musisz długo czekać – po prostu wysusz potrzebne ci ubrania, kiedy ich potrzebujesz.

Dzięki suszarce Miele TSB143 WP możesz szybko i bezpiecznie wysuszyć ubrania. Urządzenie jest odporne na zagniecenia, a ponadto dzięki technologii EcoDry gwarantuje niskie zużycie energii. Zastosowana w suszarce funkcja FragranceDos pozwoli Ci cieszyć się pachnącym praniem. Pompa ciepła zapewnia wysoką wydajność i chroni delikatne tkaniny.

Łatwiejsze prasowanie ubrań Funkcja przeciwzmarszczkowa Włącz funkcję przeciwzmarszczkową, a ubrania nie będą wymagały prasowania ani łatwiejszego prasowania po wyjęciu z suszarki. Nie musisz pamiętać o wyjmowaniu ubrań z suszarki zaraz po cyklu. Bęben będzie się obracał przez 180 minut, aby zapobiec marszczeniu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *