Co suszyć w suszarce ?

Przypadkowo wysuszyć ubrania.

Myślałam, że jestem jedyną, która śmieje się na wszystkim ehhh mój mąż nie pozwoli mi znowu wysuszyć moich ubrań, bo 3 pary jeansów to za krótkie hihi. Nie wiem jak jest, nie mogę ustawić temperatury suszenia. Włączam program, żeby zrobić pranie w 30 stopniach lub suszenie w 40 stopniach i to wszystko. katastrofa. Pomocne tylko w przypadku pościeli i ręczników.

Wysuszyłem wszystko po lewej stronie. Jednak sama kobieta przyznała, że ​​suszarki są szkodliwe. I moim zdaniem to nie tylko pralka, przynajmniej ubrania wycierają się na mokro, więc proszę nie pisać, że to mit, że suszarki psują ubrania. Włóż do suszarki w pralce i pozostaw do wyschnięcia.Po kilku cyklach suszenia nowe ubrania nie będą wyglądały jak podarte, ale zgodnie ze wskazówkami na metce 95% ubrań nie mogę w ogóle wysuszyć Wysuszyć je w suszarce. Czy suszarki naprawdę są tak dobre? Postanowiłem go kupić m.in. na podstawie tego artykułu. Niestety pani nie wspomniała o tych istotnych wadach suszarek bębnowych.

Często gdzieś się spieszymy, a nasza ulubiona koszula lub spodnie zamoczą się. Co powinienem zrobić w tej sytuacji? Czy można szybko wysuszyć ubrania? Okazuje się, że do opanowania sytuacji możemy użyć domowego środka zaradczego. Poniżej pokażemy, jak szybko wysuszyć spodnie, np. w piekarniku lub kuchence mikrofalowej.

Poznaj różne rodzaje ubrań i dowiedz się, co należy suszyć z każdym rodzajem odzieży.

Lista rzeczy, które można suszyć suszarką elektryczną, jest znacznie dłuższa niż lista rzeczy zabronionych! Bez problemu można włożyć do niej spodnie dresowe lub odzież sportową, a nawet trampki (zaleca się trzymać je z kilkoma ręcznikami). Oczywiście odzież bawełniana to standard: t-shirty, koszule, bluzy, sukienki, spódnice, skarpetki, bielizna (bez koronki) i nie tylko! Co ciekawe, możesz nawet wysuszyć pościel z pierza, o ile temperatura jest ustawiona na niskim poziomie.

Zanim dowiesz się, jak zapobiegać kurczeniu się ubrań w praniu, poznaj materiały, które najbardziej się kurczą. Ubrania, które nosimy na co dzień, wykonane są z różnych włókien, mniej lub bardziej elastycznych, takich jak wełna, bawełna czy włókna syntetyczne. Podczas procesu prania, pod działaniem wody, wirowanie jest ponownie przeprowadzane, a włókna są rozciągane z powodu stosunkowo szybkiego obrotu bębna i noszenia samych ubrań. Aby skutecznie usunąć z ubrań bakterie, brud i różne plamy, czasami stosujemy nieco wyższe temperatury prania. Ponadto niektórzy z nas mają w domu suszarki lub pralko-suszarki, które rozciągałyby się, a następnie kurczyły nasze szafy pod wpływem dodatkowej ekspozycji na ciepło. Bawełna bez sztucznych dodatków może się skurczyć o kilka procent! Niektóre materiały są bardzo odporne na kurczenie, więc jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja odzież zachowa swój pierwotny kształt przez długi czas, wybierz odzież wykonaną z tej tkaniny. Jaki jest najczęstszy skurcz podczas prania? Koszule i swetry oczywiście…jesteśmy w zimie, więc zwróć na nie szczególną uwagę, abyś nie musiał się spieszyć, aby nagle kupić nowy sweter! Tak czy inaczej, nie chcesz któregoś dnia wyciągać swojego ukochanego swetra z pralki tylko po to, by stwierdzić, że teraz jest za ciasny… To są warunki, którym musisz zapobiegać, więc przeczytaj poniższe wskazówki.

Załóż suszarkę Amica, która wytrzymuje do 8kg. Oferuje również wiele opcji suszenia. Dostępne programy to: Fresh, Gentle Dry, Cotton, Synthetic, Jeans i Shirts. Możesz tu również skorzystać ze znanych i ulubionych opcji, m.in. Opóźnienie rozruchu lub blokada rodzicielska.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *